Proč cestovat s námi?

Zprostředkováváme cesty pro malé skupiny účastníků (7-15os), díky čemuž si pobyt užijete komfortněji a budete mít větší soukromí. Naši průvodci jsou znalí lokalit, do kterých mají přístup jen místní a během výprav Vás zavedou do míst, kam se běžní turisté nedostanou. Je velkým benefitem možnost využít služeb místních průvodců, ať již při pěší turistice, nebo při cyklovýpravách. Rovněž offroadové cesty jsou zajištěny místními znalci poměrů a tras. Přátelská atmosféra a sdílení pozitivních prožitků s místními vás vtáhne do tradiční kultury a užijete si každý okamžik Vaší cesty. Protože většina Rumunů nemluví anglicky, je s vámi v terénu stále anglicky hovořící průvodce a český, anglicky hovořící delegát.  Po celou dobu pobytu je k dispozici přepravní auto, tudíž je velmi snadné přizpůsobit program jak počasí, tak aktuální fyzické kondici účastníků.

Jsme připraveni vyhovět Vašim individuálním požadavkům na termín i program cesty.

Cestovní agentura

Jsme cestovní agentura tzn., že zajišťujeme a zprostředkováváme možnost turistických výjezdů. Poskytujeme a zprostředkováváme turistické služby. Naší specializací jsou cesty do rumunské Transylvánie, kde zprostředkováváme ubytování a služby partnerských agentur a cestovních kanceláří. Jsme tedy provizním prodejcem CK.

Tyto kanceláře a agentury mají své kapacity prověřené dlouholetou spoluprácí a služby, které poskytují mají vysokou hodnotu.
Po celou dobu s Vámi bude na místě český delegát a horskými terény Vás provede zkušený a znalý místní průvodce.

Veškeré konkrétní informace ohledně cestovní kanceláře, podmínek cest, výše a termínů plateb, pojištění a další informace, Vám vždy poskytneme na informační schůzce účastníků k danému termínu.

Společnost

Vidraru outdoor s.r.o.
Sudova 118/44a
779 00 Olomouc
IČ 070 50 062

zapsaná u Krajského soudu Ostrava pod spis.zn. C 74314

Kontakt

Pavlína Giochalasová Švastalová
tel. +420 777 057 737
e-mail: info@rumunskemvklidu.cz

Pin It on Pinterest

Share This